O nas

Firma Handlowo Usługowa Tarm już od kilkunastu lat jest przedstawicielem firmy MarS w Polsce. Dzięki naszej działalności do Polski w 1997 roku trafiły pierwsze spadochrony tej firmy. Firma MarS produkuje spadochrony ratownicze, główne, zapasowe oraz pokrowce spadochronowe. W swojej ofercie mamy spadochrony desantowe, taktyczne, szkolne, wyczynowe, i tandemowe.

Nasze spadochrony należą do najlepszych na Świecie, a spadochron tandemowy HOP 330 ze względu na swoje osiągi - miękkie otwarcie doskonałość i zwrotność według wielu instruktorów jest najlepszym spadochronem tandemowym na Świecie. 
Automat m2 oraz m2 MULTI produkowane przez firmę Mars już wielokrotnie uratowały życie spadochroniarzom.

Firma MarS znana jest też w Europie i na Świecie ze spadochronów hamujących do samolotów odrzutowych. MarS produkuje też konfekcję specjalną, kabury, kamizelki taktyczne, kuloodporne i wiele innych artykułów dla wojska i policji.

Do najnowszych produktów firmy należy spadochron towarowy typu skrzydło zdalnie sterowany, wykorzystywany do zadań specjalnych. Do firmy Mars należą również firmy KRAS i JOJO WINGS, które stały się częściami firmy MarS. Dzięki temu macie Państwo dostęp do szerokiej gamy spadochronów i akcesorii spadochronowych. Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.

Zapraszamy 
U nas kupicie Państwo spadochron dla każdego.
Marek Tarczykowski
hotel filmar walter trans wod Czesław Błocki