CRENER KASKI

Firma Crener produkuje kaski z najnowszych materiałów i nowoczesnym wyglądzie.
Dostępne rozmiary:
S (52-54 cm) 
M (55-56 cm) 
L (57-58 cm) 
XL (59-60 cm)

Zapraszamy do zakupów

Basic

Nowy kask Basic został wykonany z karbonu, zaprojektowany według ostatnich trendów mody nadaje się do Free-Fly

Kask zapinany paskiem i klamrą: CENA 764,00

Kask z podbródkiem: CENA 955,00

Ghost I

Karbonowy kask spadochronowy o nowoczesnym kształcie i atrakcyjnych kolorach (za dopłatą). Podobnie jak Ghost II ma dodatkowo w porównaniu z innymi kaskami bardziej obniżone czoło i tylną część dzięki czemu udało się zwiększyć jego wytrzymałość. Kask bez możliwości umieszczenia wysokościomierza akustycznego, wkład wymienny. Kolor karbonowy lub za dopłatą inne kolory.

CENA 682,00

Ghost II

Przedstawiamy Wam nowy karbonowy kask spadochronowy o nowoczesnym kształcie i atrakcyjnych kolorach. Ghost II ma w porównaniu z innymi kaskami bardziej obniżone czoło i tylną część, dzięki czemu udało się zwiększyć jego wytrzymałość. Kask z możliwością umieszczenia wysokościomierza akustycznego, wkład wymienny. Kolor karbonowy lub za dopłatą inne kolory. Nowoczesny kształt to nie tylko ładny wygląd ale i również zwiększenie wytrzymałości kasku. W dyspozycji wielkości: S (52-54 cm), M (55-56 cm), L (57-58 cm), XL (59-60cm). Możliwe kolory to karbon lub w zestawieniu z innymi kolorami jak na zdjęciu.

CENA 682,00

Crossfire

Kask z twardym czołem i doskonałym nowoczesnym wyglądzie
Kask można kształtować
Wumienny wkład.
Możliwość montażu dwóch wysokościomierzy akustycznych
Rozmiary: M (55-57cm) i L (58-60cm)

CENA 682,00

Vertigo

Kask można kształtować
Wymienny wkład.
Możliwość montażu dwóch wysokościomierzy akustycznych
Rozmiar: M (56-58cm)

CENA 682,00 

Meteor

Kask spadochronowy Meteor jest standardowym kaskiem wykonanym z karbonu z boczną powierzchnią do montażu kamery. Do kasku można zamontować dwa wysokościomierze akustyczne. Kas ten można zamówić z podbródkiem lub bez, zamiast podbródka może być klasyczny pasek z klamrą.

CENA 981,00

Mirage

Kask Mirage jest nowością w naszej ofercie, szczególnie ucieszy kamerzystów. Jest to nowoczesny karbonowy kask umożliwia montaż aparatu i kamery. Można w nim zainstalować HYPEYE D PRO i dwa wysokościomierze akustyczne. Dzięki swojej uniwersalności kask zadowoli najbardziej wymagających kamerzystów.

CENA 1090,00

MIRAGE CRENLOCK

KASK MIRAGE Z DWOMA MOCOWANIAMI DO APARATU I KAMERY

CENA: 2071,00
CENY NIE OBEJMUJĄ KOSZTÓW WYSYŁKI
hotel filmar walter trans wod Czesław Błocki